Kategórie
Barva
Značka
Velikost
more... less
Cena
Filter

Dámske plavky

Plavky sú vhodné nielen pre horúce dni na pláži, ale aj pre bazény a vírivky. Plavky už nie sú sezónnym tovarom, preto sa oplatí investovať do modelov, ktoré budú fungovať za všetkých okolností. V našom obchode nájdete okrem iného dvojdielne a trojdielne plavky, ktoré určite zaujmú dámy, ktoré sú spokojné so svojou postavou. Môžete si vybrať modely s klasickými podprsenkami alebo podprsenkami push-up, rovnako ako šortky, nohavičky alebo tangá. Tým, ktorí dávajú prednosť lepšie stavaným strihom, odporúčame jednodielne plavky. Sú k dispozícii ako v štandardnom prevedení, tak so zvodnými výrezmi v páse. Plavky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov (polyamid, elastan a lycra) odolných voči chlóru, laminovaniu a UV žiareniu. Všetky plavky sú k dispozícii v rôznych módnych farbách, jednofarebných aj vzorovaných. Môžete tak nájsť ten správny štýl aj farbu pleti!

Plavky na pláž a do bazéna

Naše exkluzívne plavky sú oveľa viac než len pohodlné plavky na pláž alebo do bazéna. Je to spôsob, ako odhaliť prednosti postavy a zároveň múdro zamaskovať jej nedostatky. So správnym strihom sa každá žena – bez ohľadu na veľkosť – môže cítiť ako skutočná bohyňa!

Módne dámske plavky

Sme si vedomí rôznych potrieb a vkusu žien. Dbáme na to, aby sa dámske plavky v našom obchode vyznačovali nielen bohatým výberom strihov, veľkostí, vzorov a farieb, ale aj výnimočným pohodlím a odolnosťou. To všetko preto, aby v nás každá z dám našla plavky, ktoré sa jej stanú ako druhá koža! Preto ponúkame exkluzívne jedno-, dvoj- a trojdielne kostýmy výhradne od osvedčených a uznávaných výrobcov, ako sú Esotiq, Aquarilla, Gawronska, Demi Saison, Eldar, Ewlon, Gwinner, Kostar, Livco Corsetti, Marko, Lorin, Lupoline, Mariss, Miran, Rivage, Sesto Sens, Self, Sunnyside, De Lafense a ďalšie.