Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Manufacturers
Barva
Velkosť
more... less
Filter

Krásne nohy

Velikost : UNI

Gatta Foots 000260 21 Dámské ťapky

Cena 3,81 €
Dostupnosť: 336 Skladom
Dámské ponožky baleríny, které jsou vyrobené z tenkého materiálu. Model má ploché laserové lemování podlepené silikonem. Lemování není při nošení cítit a netlačí a díky němu se ponožky při nošení nesesouvají. Složení: 90 % polyester, 10 % elastan.
Velikost : UNI

Gatta Foots 000260 19A Dámské ťapky

Cena 3,81 €
Dostupnosť: 84 Skladom
Dámské ponožky baleríny, které jsou vyrobené z měkké ažurové látky. Baleríny se ideálně přizpůsobují chodidlu a chrání před odřeninami. Model má lem, který při nošení netlačí. Složení: 65 % polyamid, 35 % elastan; podešev - 95 % bavlna, 5 % elastan.

Pančuchy, pančuchy, ponožky

Niektoré ženy neradi nosia pančuchy, ale nemožno poprieť, že sú v mnohých prípadoch nielen povinné, ale aj pohodlné. Chránia pokožku nôh pred odrením od nepohodlných topánok alebo skrývajú malé pavúky a počas niektorých udalostí sú dokonca nevyhnutné pre elegantné oblečenie. Ktoré pančuchy si vybrať? Tenký alebo silný, hladký alebo vzorovaný. Voľba je na vás, dámy. Pančuchy, aj keď o niečo drahšie ako tradičné pančuchy, sú pomerne ekonomickým nákupom. Ak existuje „oko“, je možné vymeniť iba ľavú alebo pravú pančuchu. Veľkou výhodou pančúch je fakt, že dámy majú len zriedka problém s výberom správnej veľkosti. Pri samonosných pančuchách je flexibilita a kvalita obvykle taká veľká, že s ich montážou nie je problém. Nákup pančuchy je potešením, pretože v dnešnej dobe, s tak širokou škálou veľkostí a farieb, si každá žena nájde vzor, ​​ktorý jej vyhovuje. V našom obchode nájdete aj módne dámske ponožky, ktoré sú ideálne pre vysoké podpätky a baleríny. Ponožky fungujú dobre, keď si obliekame nohavice a netreba si obliekať pančuchy ani pančuchy. Srdečne vás pozývame, aby ste sa zoznámili s našou ponukou a prajeme vám príjemné nakupovanie.

<--- SITEWIDE KOD UMISTENY V PATICCE/HLAVICCE / ZAZNAM PRICHODU (KLIKU) ---