Kategórie
Barva
Značka
Velikost
more... less
Cena
Filter

Tehotenské spodné prádlo

Budúca mamička by sa mala postarať o pohodlnú spodnú bielizeň, ktorá bude zároveň funkčná. V súčasnej dobe poľskí výrobcovia ponúkajú mnoho modelov vyznačujúcich sa elegantným a originálnym dizajnom. Moderná tehotenské spodné prádlo pomôže ženám cítiť sa príťažlivo, zároveň obalí prsia jemnou látkou a poskytne pocit pohodlia. Pri rozhodovaní o nákupe je dôležité, aby dojčiaca podprsenka bola ušitá na báze prírodnej bavlny. Taká spodná bielizeň sa nielen dokonale prispôsobí tvaru pŕs, ale tiež nespôsobuje alergické reakcie na pokožke. Najväčší výber tehotenskej bielizne zahŕňa klasické podprsenky a dojčiace košieľky. Je dôležité, aby vybraná podprsenka bola funkčne nastaviteľná. Tehotenské spodné prádlo s mierne zníženým tvarom je medzi budúcimi mamičkami veľmi obľúbené. Tieto pohodlné podprsenky majú tiež klasické zapínanie, na ktoré je zvyknutá prevažná väčšina dám. Súčasťou ponuky sú aj viac zastavané modely, ktoré tiež stoja za pozornosť. Tehotenské podprsenky silnejšej konštrukcie sa odporúčajú predovšetkým u žien s pomerne veľkými prsiami, ktoré vyžadujú zodpovedajúcu oporu.


Pohodlná spodná bielizeň pre mamičky

Pohodlné a zároveň ženské podprsenky a košieľky musí mať každá budúca mamička! K tehotenskému prádlu však patria aj špeciálne nohavičky - so zníženým alebo zvýšeným horným dielom. Správny strih zaistí maximálne pohodlie aj napriek rastúcemu tehotenskému brušku. Ponúkané nohavičky sú nielen neuveriteľne pohodlné, ale aj skvele vyzerajú. Z nami ponúkaných podprseniek vytvoria elegantné a zmyselné súpravy.

V chladnejšom období sa vám budú hodiť špeciálne pančucháče. Klasické modely rozhodne nie sú vhodné pre ženy, ktoré čakajú dieťa. Preto ponúkame pančuchové nohavice so špeciálnou konštrukciou, ktorá dokonale podopiera rastúce bruško, netlačí a zároveň podporuje chrbtové svaly.

Dojčiacia spodná bielizeň

Výrobcovia spodnej bielizne si sú dokonale vedomí potrieb budúcich i súčasných mamičiek. Preto do svojich kolekcií zavádzajú stále viac modelov uľahčujúcich dojčenie, rovnako ako obdobie tehotenstva a po pôrode. V našej ponuke nájdete výrobky značiek Cornette, DKaren, Gatta, Henderson Ladies, Nipplex, Pigeon, Taro, Luna, Veneziana a ďalšie.